| ralucutssa a întrebat:

pentru >fete:".fetelor...nu stiu ce mo apucat in varastraight face
sa ma epilez pe mana...nu aveam par mare si tocmai ca era si deschis si acum cand ma uit la altele si vad ca au par pe mana. nu stiu ce sa mai zicstraight facee bine ce am facut:-s? dati`mi un sfatt va rogpuppy dog eyes [scuzati >greselile:"]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa...iti scuzam greselile si eu m-am epilat pe picioare in varalaughing si daca uh chiar ti-ai dorit sa te epilezi atunci nu cred ca este ceva rau. sh oricumm nu ar trebui sa te simti vinovata sau stiu si eu din cauza asta.dar sper ca nu te-ai epilat cu laam pentru ca vei regreta mai tarziu.nu stiu eu nu cred ca ai facut ceva rau ba chiar asta inseamna ca celelalte fete ar trebui sa te admire ca te-ai epilat sh ele nu.mrg crezi ce vrei sper ca ti-am fost de folos pup

3 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Pei, 1 daca te deranja parul pe mine cred ca de aia te-ai epilat si 2 nu cred ca ar trebui sa le kritiki pe altele toti sunt frumosi in felul lor, si ak o sa iti kreeaska parul si mai mare pe mana ca te-ai epilat

| niko_2806 a răspuns:

Nu prea e bine.pentru ca o sa iti creasca mai maRe.asa stiam.dar acum.sa ai noroc...Nah.alta data sa numai te epilezi.ok.bye.pup

| TriXeE a răspuns:

Nu prea este bine ce ai facut mai ales daca nu se cunostea prea mult da o sa iti creasca mai mult ar fi bine sa nu te mai faci.