| anonim_4396 a întrebat:

Frate sufar dupa o fata am fost impreuna acum cativa ani si a fost mai mult un fel de prietenie adica asa am considerat eu. Ei bine dupa ce m-am despartit de ea m-am combinat cu una mult mai buna oricum vara trecuse si eu ma mutasem la alta scoala nu mai eram in orasul meu natal. Si a durat ceva acea relatie pana la un moment dat pana am ajuns sa ne despartim. Ok toate bune si frumoase dupa ce m-am despartit eu in loc sa ma gandesc la ea eu ma gandeam la fata de acum cativa ani.

Frate ganditi-va ca au trecut 3 ani si ceva eu am avut multe relatii cu fete mult mai frumoase dar ea nu stiu ce mi-a facut ca din toate relatiile pe care le-am avut nu m-am gandit la cea cu, care eram ci la ea. Nu este prima iubire dar simt ceva mai mult pentru ea nu pot spune in cuvinte ce simt iubirea e prea putin spus, mie imi place sa-i arat unei persoane cat tin la ea prin fapte nu prin cuvinte. Sufar fratilor, sufar mult nu gluma, nopti pe care nu pot sa le dorm cu gandul ca poate maine ma intalnesc cu ea si ma impac sau macar vorbim. Nu mananc ma cert cu multi tin asta in mine nu ma descarc nimanui. Nu mai sunt eu, baiatul vesel, nebun, plin de viata si zile frumoase. Jur ca nu a trecut zi ca fara sa-mi intre ea in minte nu-mi pasa de relatiile ei pe care le-a avut sau pe care le are oricum acum nu mai e cu nimeni sincer. Dar a incercat sa ma faca gelos acum ceva timp si ia reusit sunt mult mai praf decat eram inainte. Nu mai am incredere depliana in mine pur si simplu eu sunt o persoana mai matura ca ea ea are 16 eu 18 si nu doar eu spun asta dar imi spun si altii ca eu m-am maturizat mult mai repede decat ar fi trebuit. Asta e ea nu mai e cea care a fost atunci ea acum fumeaza, bea doar la ocazii speciale sau cine stie cand dar stiu ca eu inca o mai iubesc chiar daca ma minte, chiar daca ma face sa sufar, chiar daca si'o ia la m@ie de fata cu mine sad. nu stiu cum as putea sa scap de ea sau de gandurile pe care nu le pot scoate din minte. Faza proasta e ca ea sta in acelasi oras cu mine, o vad mereu, orice imi reaminteste de ea ORICE! sincer ma prefac ca sunt plin de viata dar de fapt sunt rupt pe dinauntru am vazut multe relatii am auzit multe povesti dar nici una asemanatoare cu a mea nu pot sa zic acum tot pentru ca nu imi ajunge o jumatate de ora de scris happy. Oricum sa trec la subiect nu o uit cum fac asta am incercat cu prietenii cu activitati, am incercat sa o uit dar ca prin minune din nou ea. Frate mi-as dori sa existe ceva care sa ma faca sa o uit si nu alta fata pentru ca nu merge asa. Habar nu am de ce am scris asta poate ca nici nu aveti cum sa ma ajutati. Daca ma duc la ea si vorbesc cu ea sigur o sa o fac sa planga dar a doua zi o sa o vad cu unul si cu altul si ce fac imi irosesc idei, bani etc. eu pun suflet in tot ce fac chiar daca daruiesc ceva cuiva o fac cu suflet nu cu altceva sau cu inderesul de a f@@e pe o fata, pentru ca asta cred toate fetele, femeile.

Funda daca stie cineva cum ma poate ajuta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imagineazati ca si-o pune cu toti tipii din orasul tau, asa poate prinzi sila de ea si ti se face scarba... mie mi-a mers intro perioada

| Adry05 a răspuns:

Pai cum sa te putem ajuta? N-avem cum sa ti-o scoatem din minte. Cand vei fi din nou cu adevarat fericit cu cineva iti va mai lua gandul. Gandurile astea iti vin pentru ca esti singur si ti se face dor de acea perioada fiind fericita pentru tine. Incearca sa te bazezi pe sloganul ca toate se intampla cu-n motiv si daca va este menit sa fiti impreuna se va intampla, tu trebuie doar sa ai rabdare si sa traiesti normal pana atunci.

| corolav a răspuns:

Dacă ai 18 ani, îmi permiți o întrebare, doar atît:
Ești la liceu?

| R0R0 a răspuns:

Mi-a venit o idee!
Trimite-i mesaje cu "Anonim",in care ii marturisesti ca o iubesti nebuneste,ca nu o poti uita. Stiu, poate nu o sa te bage in seama, dar ii zici ca va cunoasteti si ca esti unul dintre fostii ei. Ea te va intrebare care, va enumera nume, etc. Daca primul nume este al tau, inca te iubeste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca inca, dupa 3 ani, simti ceva pentru ea inseamna ca e ceva, nu gluma. Incearca sa iei contactul cu ea, si sa incepeti din nou sa vorbiti. Probabil ea e sufletul pereche(mda, cred in chestiile astea). Deci nu pierde sansa si nu lasa sa treaca timp, fara sa incerci. Macar nu-ti va parea rau ca ai incercat sa faci ceva in privinta asta