| Dariiiii a întrebat:

Fratele meu vrea sa-si dea gaura in ureche, am auzit ca la bijuterie iti poti da gaura cu pistolul, rapid si fara nici o durere, e adevarat? Este adevarat si ca nu doare pe moment? Am auzit ca exista saloane specializate pentru gauri de genul unde iti poate face anestezie si e totul ok, tot cu pistolul, exista astfel de saloane? El nu poate sa-si faca singur acasa, pentru ca nu vrea sa il doara. Iar faza cum ca n-ar durea si ca ar dura o secunda banuiesc ca e adevarata, nu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce fel de pistol? Banuiesc ca te referi la un pistol special pentru asa ceva, nu? Cel mai bine ar fi sa intrebi direct la acele saloane specializate, poti gasi numerele acelor saloane si pe site-urile lor, sau pe google, pur si simplu scrii numele acelor saloane si o sa gasesti si datele de contact. Succes.