| Chio9 a întrebat:

Fratilor. ce faceti cand simtiti ca nu mai puteti, ca toti sunt contra dumneavostra ca toti vi se plang cu problemele, nu aveti bani, simtiti ca nu aveti viitor. Pe scurt simtiti ca nu aveti pe nimeni aproape si nimeni nu va iubeste. Va simtiti stresati nervosi si obositi... Ce e de facut in aceasta situatie?

3 răspunsuri:
| danky a răspuns:

Eu de abicei imi arunc jointu in gura si ascult o muzica buna.

| Chio9 explică (pentru danky):

Stiu cum zici frate...dar dupa ce trece efectu e mai rau. oh go on nu functioneaza.laughing)

| danky a răspuns (pentru Chio9):

Nu stiu eu sunt genu care nu imi pasa foarte mult nu ma stresez foarte mult daca toti vor sa fie impotriva mea nu au decat sa o faca ca oricum nu-mi pasa.