| Giii a întrebat:

Fumati?

De ce?

Parintii vostrii fumeaza?

Stiu ca fumati?

Va lasa?

big grin
funda

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nu fumez.Cunosc riscurile si mi se pare o imesa porcarie.
Parintii mei fumeaza si mereu imi spun ca ei stiu ca nu sunt un exemplu bun pentru mine.
Recunosc,ma tenteaza...dar nu vad rostul. Bani aruncati degeaba si plamani afumati.
Chiar daca as fuma,parintii mei au spus clar ca nu ar avea ce sa-mi faca din moment ce m-am apucat.
Si ei fumeaza de tineri,deci stiu cum e si nu imi interzic, doar ma avertizeaza. E decizia mea, iar decizia mea e sa nu ma apuc prea curand. happy

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu fumez. Părinții fumează. Nu știu dacă mă lasă dar nu vreau eu.

| Alyra a răspuns:

Bună! Nu fumez pentru că nu vă nimic bun în asta. Nici părinții mei nu fumează; ei știu că nici eu nu fumez și...da, mă lasă să nu fumez. Ar fi culmea să mă oblige! laughing

| Kristtine a răspuns:

Fumez pentru că îmi place, a devenit o obsesie de-a mea şi când sunt stresată fumez. Şi părinţii mei fumează numai că tata doar la ocazii. Şi da, mă lasă. happy

| Catherine a răspuns:

Eu nu fumez ...si parinti chiar imi dau mie si fratelui meu cate 50 lei de fiecare pe luna ca nu facem asta laughing

| Namastee a răspuns:

Oarecum :-s

anturaju'

doar mama big grin

no O.o

no >.

| Biby a răspuns:

Buna.
Nici eu, nici parintii mei nu fumeaza.Nu cred ca m-ar lasa la varsta asta(11 ani)

| SloOpY a răspuns:

Nu
pentru ca am facut asta o data si a iesit un scandal monstru(nu de la parintibig grin)
doar tata
nu m-ar lasahappy

| PotHed a răspuns:

Salut,

Nu, nu fumez, nici ei nu mai fumeaza ^^
Am incercat recunosc dar, nu vad nici o placere in asta. Pentru ai mei nu ar fi nici o problema doar ca nu imi place mie "sportul" asta.winking

| Delisha_4359 a răspuns:

Vad ca toate intrebarile tale sunt legate de fumat. sa inteleg ca te-ai apucat recent si vrei sa te dai mare sau ceva thinking

pai fumez. m-am apucat dintr-o prostie si acum nu pot sa renunt( asa e in majoritatea cazurilor ) thinking

parintii mei fumeza. ei nu stiu si nu cred ca m-ar lasa thinking

| Delisha_4359 a răspuns:

Si vrei sa te apuci? eu zic sa te gandesti bine.
e o prostie, nu te ajuta cu nimic... si daca te apuci pe urma nu poti sa te mai lasi. :p

| Eღilia62 a răspuns:

Ocazional
Ca imi place
Nu
Am "antecedente"
Nu

| Cecex3 a răspuns:

Nu fumez, desi suna tentant, stiu ca nu este bine si n-am de gand s-o fac. Parintii mei nu fumeaza.

| Barbielifeinplastic a răspuns:

Nu fumeaza nici parintii, nu fumez nici eu, nu am incercat si nici nu vreaubig grin

| cipp94 a răspuns:

Sunteti sclavii tigarilor, intrerupeti orice activitate doar ca sa fumati si daca nu o faceti nu va simtiti bine. Ziceti ca daca fumati va "calmeaza" cand de fapt incepeti sa fiti stresati pentru ca se manifesta dependenta...

| Sydddfhaa a răspuns:

Da, fumez pentru ca imi place si m-am obisnuit si parintii mei fumeaza. Si da cateodata fumez cu ei si n-au de ce sa nu ma lase

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Fumez pentru ca pot.smug. normaaaal ca ma lasa rolling on the floor

| bulin a răspuns:

Nu fumez mama fumeaza si da m-ar lasa. daca vrei sa fumezi nu te ascunde de parintii tai oricat de incuiati ar fi deoarece au dreptul sa stie si ei decid ce este mai bine pentru tine big grin

| Supplexa a răspuns:

Buna, da eu fumez... fumez pentru ca intr-un moment am fost foarte derpimata, nu stiam ce sa ma fac, eram de necontrolat din cauza unei probleme, parintii mei nu fumeaza si nici nu stiu ca eu fumez, si daca ar afla er fii foarte rau! :*

| Giii explică:

@Delisha : Nu fumez.kissNu inca.Si daca as fuma nas avea cu ce sa ma dau mare.Anturajul ma streseaza si daca e sa fumez nu stiu daca parintii ma vor lasa.Ei nu fumeaza.E doar o intrebare pusa din curiozitate kiss pa