| Bula001 a întrebat:

Fumez de 3 zile, adica am luat-o cu usorul, 1-2 tigari pe zi, insa multi imi zic ca numai pufai(trag fumul in gat), si ca pot face cancer la gat din cauza asta, vreau sa stiu cum sa fumez de-adevaratelea(sa trag fumul in piept) si daca este adevarat riscul de cancer la gat din cauza pufaitului.

Răspuns Câştigător
| xInnocentxKidd a răspuns:

E adevarat ca e ridicat riscul da nu te ingrijora.Incearca atunci cand ai tras un fum sa respiri cu putere pe nas si sa expiri pe gura

1 răspuns:
| rororawr a răspuns:

Nu e adevarat ca poti sa faci cancer la gat de la pufait.Ai sa vezi ca te vei obisnui si sa tragi in piept.DAR EU NU ITI RECOMAND SA CONTINUI! 1e o prostie 2cheltuiesti bani aiurea 3cand vei vrea sa te lasi s-ar putea sa nu mai poti 4 nu esti mai tare daca fumezi. Acum sa nu te superi pe mine pentru sfat big grin