| Rapforlife927 a întrebat:

Cum îți dai seama dacă ai tras în piept? Mă refer la țigări.
Eu simt că trag în piept, dar sunt la început şi nu ştiu sigur.
Am încercat să pufăi si nu e la f ca şi cum aş simții că trag în piept.
Menționez că dacă fac cum ştiu, adică trag în piept, (cel puțin aşa cred eu) pot să scot fumul şi pe gură şi pe nas.
E adevărat că dacă scot fumul pe nas am tras în piept?
Şi mai e o chestie, când pufăi nu pot să vorbesc după ce trag fumul, dar dacă trag cum spun eu, că trag în piept, pot să şi vorbesc în timpul ăla.
Vreau un răspuns cât mai detaliat, dar să-mi spuneți şi dacă eu chiar trag în piet sau mi se pare doar...
Fundă + Vot.
Fără răspunsuri inutile, gen "lasă-le că nu e bine".

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cand tragi in piept la primul fum te ineci. Daca nu ai avut senzatia asta inseamna ca nu ai tras.