| anonim_4396 a întrebat:

Fumez de vreo 2 zile(in piept cred) si da sunt incepatoare.Doar ca mi-am luat Dunhill negru si ieri tuseam incontinuu si ma innecam dar azi tot asa dar nu mai tusesc si am incercat si Glamour dupa am fumat un Dunhill negru dar nu mai tuseam decat am o stare de ameteala, deci fumez bine? sau trag doar pe gat?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut din Nou! Sfatulfiecarui fumator pentru incepatori este: Sa fumezi doar un anumit Tip/Marca de tigari pana devi "expert". Plus ca pentru incepatori au fost produse Tigarile Light spre exemplu: Pall Mall Albastru, Wiston plus ca pentru incepatori se recomanda Slimur-ri si in principal apoi sa fie mentolate deoarece inlatura mirosul neplacut ( Te intanlesti cu iubitul nu ai guma de mestecat si il saruti va fi...) Daca mai ai intrebari astept Mesaj. Cu Drag Roibu Constantin!

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Nu pot trimite mesaj, un id sau ceva? Am nelămuriri.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Lasate de fumat pentru ca este un pacat si dauneaza grav sanatati si mediului la fel si celor dragi.
O zi buna.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Roibuconstantin@yahoo.com

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Roibuconstantin@yahoo.com
totate literele mici scuze

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Răspunde te rog la email.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Draga mea din pacate nu am primit nici un e-mail de la tine adresa este roibuconstantin@yahoo.com

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Când voi primi e-mailde la tine iti voi raspunde cu drag dar te rog asigura-te ca ai trimis e-mai la adresa roibuconstantin@yahoo.com

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Am trimis din nou. Uita-te te rog.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

DRAGA MEA DIN PACATE NU STIU DE CE NU AJUNGE E-MAILUL TAU LAMINE DAR UITE DACA VREI ITI LAS ADRESA DE FACEBOOK SAU ADD IN LISTA DE MESSENGER roibuconstantin@yahoo.com adresa de Facebook este :https://www.facebook.com/Immy.Malhotra32

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Am primit e-mailul tau acum iti voi raspunde

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Amtrimis e-mailulcu raspunsul meu te rog verifica adresa de e-mail

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Ok, ma uit acum.
Ti-am trimis cerere pe Facebook.

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Ai primit al 2lea email?