| anonim_4396 a întrebat:

Fumez dunhill albastru si ma ia ameteala. Nu e vorba ca sunt la inceput pentru ca de cate ori fumez numai dunhill fumez si asta se intampla de prin ianuarie.la fel si cu kentul, (dar kent fumez cand cer cate o tigara pentru ca nu am eu). tot ma ia ameteala. dar numai daca trag in piept. Intr-o zi am fumat jumatate de pachet si am tras fumul in gura.nu am avut nimic. Cu ce le-as putea schimba? Sau ce as putea face ca sa nu renunt la dunhill albastru si sa scap si de ameteli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Mah.Nu sthyu frate.Yo n-am nimic cand trag in piept si alte chestii.Am tras si joint cu skunk si am doar 13 ani.Dar nu sthyu frate.Incearca sa meri la un doctor ceva.

| Georay a răspuns:

Asa eram si eu la inceput. Fumez de prin iulie, si ma ameteam rapid cand trageam in piept.O sa te obisnuiesti in timp

| kate68 a răspuns:

Sunt de acord cu yoanna803, tu crezi ca e un semn bun ca ai ameteli?
am citit undeva ca oamenii care nu fumeaza pot trai cu 50 de ani mai mult decat cei care fumeaza. + ca cei care consuma... tigari(fumeaza) au sanse 100% sa fie blonavi de cancer/tumoare la plamani, la rinichi, la creier/ tbc sau multe altele

| mynameiselena a răspuns:

Multumesc mult pentru sfaturile voastre.dar as vrea un raspuns exact la ceea ce am intrebat.Stiu si eu ca nu e bine, dar e alegerea mea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un sfat bun!: rareste-le si lasa tigarile! ai sa ai de castigat, nu numai pentru bani ci si sanatatewinking...crezi ca daca ametesti de la tigari e un semn bun?

| EnjoiProSkater a răspuns:

Selena fumeaza ca doar o viata ai! Si nu mai lua dunhil ca si eu am aceleasi probleme cu dunhilu nu stiu ia-ti vogue laughing.

| cristi123_2982 a răspuns:

Ma frt... odata ce thu tragi numai in gura..este normal dup`aia cand tragi in piept sa te ia ameteala...si decat sa stragi in gura mai bine te lasi de fumat k poti sa faci cancer la gat daca nu tragi in piept.