| Mary496 a întrebat:

FUNDA! Am citit ieri cartea Skellig de David Almond si la date despre autor(paperback) scria ca in momentul publicarii la editia Rao lucra la film.Am gasit din greseala(cautand date despre carte)si filmul. L-a vazut cineva? E interesant? FUNDA FUNDA FUNDA!

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Uita-te la trailer pe youtube, pentru ca ar trebui sa fie, si tu decizi daca iti place sau nu. Eu una nu am auzit de film, insa mai bine ar fi sa-l verifici chiar tu mai intai.