| Clauasdf a întrebat:

[funda :*] am nev de idei unde sa ascund fituicile >:" nu prea copiez da am si eu momentewinking cele mai inspirate si greu de gasit primesc FUNDA! celalate vot :* big hug mersiwinking

Răspuns Câştigător
| lifeisnotpink a răspuns:

In buzunar, sutien, penar, pantaloniii thinking toate au mers la mine laughing.
dar in loc de fituica poti sa iti scrii cu o carioca pe sold si poti copia mai usor [ te uiti prefacandu-te ca te scarpini laughing ]

funda?love struck

2 răspunsuri:
| MrEgipt a răspuns:

Daca ai o sticla de apa desfa usor eticheta si scrie raspunsurile si apoi o pui inapoi, funda?

| JustmeV a răspuns:

Ce zici de o fituica care sa tio bagi in creierwaiting. Se numeste INVATAT, Clau, INVATAT! laughing))