| bau0217 a întrebat:

FUNDA! Am si eu o intrebare: cu ce pot deschide fisiere cu format. ink? (scuze pentru categorie, nu am stiut unde sa adaug intrebarea)

Răspuns Câştigător
| LoveStoned a răspuns:

Fisierele de tip.ink nu sunt decat 'scurtaturi' catre fisierul sursa, deci nu le poti deschide cu nimic. Da click dreapta pe el, properties si vezi calea catre fisier.

2 răspunsuri:
| Abcdadetrtf a răspuns:

Nu le deschide ca e farse iti restarteaza calculatoru mi s-a intamplat de vreo 2 ori pe 1 aprilie

| Ferruccio a răspuns:

Formatul.ink este format de shortcut. Deci depinde de fisierul la care este creat shortcut-ul.