| AbbyGreen a întrebat:

FUNDA! am un nokia pe care am reusit sa il sparg cat sa ii sara niste piese... dar mai mergea cat de cat, si incercand sa il repar i-am stricat de tot displayul, acum imi apar niste desene. Am incercat sa copiez contactele de pe sim pe alt telefon si mi-au aparut si contactele mele, si alte contacte adaugate de mama in acel tel. si am vrut sa sterg acele contacte in plus, dar dupa ceva timp mi-a spus ca aveam agenda goala[aveam sute de contacte] si acum nu stiu cum pot sa imi salvez contactele. pls help!

1 răspuns:
| Andrey123456 a răspuns:

Ti s-a stricat cartela stii ca la cartela este o chestie aurie si acea a fost atinsa de o piesa ceva cand l- ai stricat