| IrinaVew a întrebat:

Una. aceasta intrebare este adresata celor care cunosc bine telefoanele Nokia, in special E63. am o problema si nu stiu cum sa o rezolv : 5 sau 6 din toate contactele mele sunt problema; aceste numere apartin celor mai buni prieteni ai mei, cu care vorbesc foarte des. De ceva timp, la acele numere nu mai apare numele decat in agenda. de fiecare data cand unul dintre acei prieteni ma suna apare doar numarul. Ma puteti ajuta va rog, spunandu-mi cum pot sa fac sa apara din nou numele? Apropo, am incercat sa il sterg si sa il salvez iar de mii de ori angry si nu merge.

4 răspunsuri:
| Radioaktiv a răspuns:

Pai...du-te cu el la reparat, iti va spune cel mai probabil ca ai tastatura stricata, iar tu va trebui sa iei una noua, in consecinta vei scoate din buzunar niste verzisori iar apoi te duci la cineva sa monteze tastatura, sper ca am fost de folos...

| IrinaVew explică (pentru Radioaktiv):

O doamne. ce legatura are o problema posibil de soft. sau niste pasi pe care nu i-am urmat cu tastatura? nu inteleglaughing)) daca nu imi apare numele inseamna ca e tastatura de vina?

| Radioaktiv a răspuns (pentru IrinaVew):

Am si eu un tel stricat, tot Nokia si e din tastatura ca softu' e curat si functional, are rupte contactele la tastatura.

| IrinaVew explică (pentru Radioaktiv):

rolling on the floor esti cam batut in cap scuza-ma k iti spun. erau memorate de 2 ori. nu avea nicio legatura cu tastaturarolling on the floor