| IrinaVew a întrebat:

aceasta intrebare este adresata celor care cunosc bine telefoanele Nokia, in special E63. am o problema si nu stiu cum sa o rezolv : 5 sau 6 din toate contactele mele sunt problema; aceste numere apartin celor mai buni prieteni ai mei, cu care vorbesc foarte des. De ceva timp, la acele numere nu mai apare numele doar in agenda. de fiecare deata cand unul dintre acei prieteni ma suna apare doar numarul. Ma puteti ajuta va rog, spunandu-mi cum pot sa fac sa apara din nou numele? Apropo, am incercat sa il sterg si sa il salvez iar de mii de ori angry si nu merge.

1 răspuns:
| katy2002 a răspuns:

Poate scoteai des cartela? Eu la fel am telefon Nokia de trei ani. Mereu imi scriam numele unei prietene si el imi disparea. Dupa asta a incetat sa dispara.