| Dragos199610 a întrebat:

FUNDA.anul trecut, cam pe data de 07.10.2010,amprimit un plic de la reades't digest cum ca daca vrem sa participam la un concurs unde putem castiga o masina si bani si daca vrem sa avem mai multe sanse de castig sa cumparam o care de a lor, noi nu am vrut sa luam cartea si am vrut doar sa ne inscriem in concurs nu sa avem si mai multe sanse. dupa 2 luni am primit scrisoare de la ei cum ca trebuie sa platim 84, 23 ron pentru cartea comandata dar nu am comandat cartea. dupa inca o luna neau sunat si neau spus sa platim dar le-am spus ca nu am comandat cartea si chiar daca am fi comandato nicinu am primit nici o carte. dupa 3 zile am primit plic si nea spus ca daca nu platim ne da in judecata. CE SA FAC? FUNDA+ VOT LA TOTI! PLSS HELP.

Răspuns Câştigător
| Roger100011 a răspuns:

Nu te stresa,astea sunt smecherii de-a lor,nu ii lua inseama,chestii de genul asta se intampla si cand cumperi ceva de pe internet, si mie mi s-a intamplat ceva de genul asta, dar nu i-am bagat in seama.In Romania escrocheriile astea "merg ca pe roate".

1 răspuns:
| Dragos199610 explică:

Mersi mult de ras frogg.