| GeoGz a întrebat:

FUNDA! As dori sa-mi recomandati si mie niste carti cu si pentru adolescenti de citit cu placere in vacanta, as dori in special unele citite de voi pentru a fi mai sigura.
Daca se poate si o scurta povestire, sau tema principala.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

In caz ca gasesti anunta-ma si pe mine te rog ca sa nu mai pun pagina la favorite pentru a verificat. mersi

| dedebt a răspuns (pentru dedebt):

Pentru a verifica*

| Pătrunjăl a răspuns:

Iti recomand cartea "Insemnarile unei pustoaice" volumele I, II, III.Eu le-am citit pe toate 3 si am fost foarte incantata.Le-am comandat de pe site-ul http://www.elefant.ro/.Per ca ti-am fost de ajutor.Pa-Pa.