| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un caiet de amintiri frumos :X. dati-mi idei laughing adica vreau sa fie special intrebari trasnite(multe) si chestii ce as mai putea pune in caiet :X hai TPU helpzz me :X big grin evident cel mai cool raspuns funda vot usefull si restul vot.plz hai hai hai app sunt in clasa a 12 trec a 13-a ca sa nu punem intrebari de copii rolling on the floor :*:*:*

2 răspunsuri:
| camyDinamovistaCool a răspuns:

Poti pune la inceput o poza cu tine sau cu prieteni tai :]] apoi pe a 2 a pagina poti lipii un plik in care fiecare prieten de-al tau sa-ti lase un secret apoi Poti desena lipii poze din reviste cu vedeta favorita poti scrie versurile care te inspira glume, poezii poti cumpara picsuri de culori diferite :*

Intrebarii:
Nustiu, sa ne candim la ceva loca! happy
Care crezi cai un copil loka?
Ce lucruri adori la mine?
Ce defecte am?
Daca am rataci impreuna pe o insula ai vrea un ultim sarut?
Si ce crezi u ca mai trebuie acolo!
Succes!