| anamariacool12 a întrebat:

Vreau sa imi fac un caiet de amintiri frumos :X. dati-mi idei adica vreau sa fie special intrebari trasnite(multe) si chestii ce as mai putea pune in caiet :X hai TPU helpzz me :X evident cel mai cool raspuns funda vot usefull si restul vot.plz hai hai hai app sunt in clasa a 12 trec a 13-a ca sa nu punem intrebari de copii :*:*:*

1 răspuns:
| adi021 a răspuns:

Trebuie nsa scrii frumos, lipesti niste personaje orice vrei tu, pui o coperta faina.