| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Funda. As vrea sa ma tund, si nu stiu cum. Uitati cateva chestii despre mine, poate ma ajutati: am 1.62, par saten inchis, lung, ochi verzi, ascult muzica rock, am o viata fericita si imi place sa traiesc la maxim, imi place aventura si adrenalina - de aceea parcurile de distractii sunt locurile mele preferate de pierdut timpul -, sunt mereu cu capul in nori, energica, afectiva, iubitoare, am prea multa incredere in oameni, de aceea ma dezamagesc mereu, sunt Soft - cum s-ar zice -, uit si iert foarte repede, imi plac filmele romantice, dar si cele thriller, la horror ma sperii, dar ma uit in continuare, pentru ca mai apoi sa visez urat. Nu stiu daca ajuta cu ceva toate chestiile de mai sus, dar, nu vreau breton, imi place cum are parul Nina Dobrev ce o joaca pe Elena Gilbert in The Vampire Diaries. Cateva modele? FUNDA!
Multumesc pentru ca mi-ati citit toate posibilele "aberatii" precizate mai sus. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AlexaLovesSkillet explică (pentru yasmy00):

Primele doua nu ma atrag, dar ultima este absolut SUPERBA! Insa, mama a zis ca m-ar incurca parul pe fata, etc. Dar o sa o conving eu cumva. Oricum, la 15 ani, ar trebui sa imi aleg singurica tunsoarea. Zic eu, acum. Mersi mult. Funda big grin

1 răspuns:
Întrebări similare