| JoMo a întrebat:

FUNDA! Azi am fost cu fata de care imi place si cativa colegi in oras, Intr-un moment de inconstiienta, prostie si nervi am spus sa ma lase in pace si ca vreau sa scap de ele mai ales de ea. Normal ca ea s-a suparat! Si nu vrea sa ma ierte! Ce sa fac plss help!

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

BunahappyPai eu nu inteleg, daca tu o placi de ce vorbesti asa cu ea? Spune`i ca iti pare rau, ca e ultima persoana care ai vrea sa ie suparata pe tine, ca ti la ea..si promite-i ca nu mai vb asa cu ea.Parerea mea este ca ea se da f suparata sa vada pana unde mergi tu si cate ai face ca ea sa te ierte.

| JoMo explică (pentru deeyutzza94):

Am incercat si... poate... dar mi se pare k ea chiar este suparata rau pe minestraight face

3 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Atunci las`o un timp sa isi revina. Daca tine la tine te va ierta happy

| JoMo explică:

M-a iertat:X:X:X:Xday dreamingday dreaming