| anonim_4396 a întrebat:

SALUT mi-a spus un amic ca o fata ma invitat la ziua ei aceasta sambata si eu cu ea n-am mai vb de multa vreme pentru ca m-am suparat pe ea cand trebuia sa o vad in oras zicea ca nu poate ca era la o comuniune apoi alta prostie si am pus botul (m-am suparat) ce vrea ea de la mine? stiu ca mi-a zis ultima data cand neam vazut ca ma place dar cu mine nu poate pentru ca nu vreau relatiiwinking voi ce opinie aveti despre cazul asta?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca vrea sa ramaneti prieteni.si ar fi mai bine sa te duci la ziua ei

| Ionut a răspuns:

Ma Florin! Fata daca te-ar place cu adevarat n-ar mai spune ca nu vrea relatii si s-o bage in vrajeli, fi si tu smecher si fa la fel ca ea happy hai bafta in continuare