| DelphhiN a întrebat:

Funda... buna TPU.am o cartela cosmote (frog) si am aruncat acea bucata de plastic pe care scria nr de tel si [pinul.cum as putea sa rezolv pb...ca sa-mi deblochez cartela? mersi mult

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Suna la ei si au serviciu de recuperare puk doar ca trebuie sa stii nr de telefon

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Buna.
Ai putea suna de pe un alt telefon la Cosmote pentru a-i informa de aceasta pierdere. Acestia iti vor da codul pukdoar ca trebuie sa iti stii numarul de telefon pentru ca altfel ei nu au cum sa te ajute