| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o maaaaaaaaaaaare problema! Stau cu un baiat. am mai stat cu el si mai de mult si ii placea de o fata Anca si nu vroia sa ne ce pot sa fac ca sa ne pupam in fata ei, dar acum a zis ca vrea... cum pot sa ii arat cat de mult il iubesc... credeti ca ii mai place de Anca? il iubesc foooooarte mult si nu pot sa ma despart de el. hellpp! nu uitati ca dau funda!

am uitat sa mentionez ca parintii mei nu stiu de relatia noastra si nici ai lui.

multumesc anticipat!

scuzati categoria dar e cea mai vizitata!

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Nu prea inteleg,ai stat cu el,adica ai fost impreuna cu el?
Daca inainte el nu vroia sa stea cu tine de fata cu fata aia, inseamna clar ca o placea pe ea si nu vroia ca ea sa va vada impreuna
Acum e posibil sa nu o mai placa, dar totusi e bine sa l pui la o incercare
Sa vezi exact ce simte el

1 răspuns:
| Honeybunny a răspuns:

O place inca pe Anca.