| HurremSultan a întrebat:

FUNDĂ! Ca să devii asistentă ce trebuie să urmezi?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ca să poţi să devi asistentă trebuie să urmezi facultatea de medicină.
Baftă!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Școala postliceală sanitară!
Pa, pa.

| Fernando9Torres a răspuns:

Facultatea de medicina.Trebuie sa stii chimie pentru ca o sa faci o disciplina numita Biochimie... funda!

| Bogdanel97 a răspuns:

Trebuie sa urmezi facultatea de Medicina. Ai nevoie de biologie si chimie sa stii cat de cat, deoare ce veti vorbi aproape 90% despre boli, anatomia omului si cum trebuie ele tratate si masuri de precautie pe care trebuie sa le luati pentru a nu le contacta. Ii destul de interesant.