| sweettyyyy a întrebat:

Pe cine sa aleg pe Justin Bieber sau pe Adam Lambert?
Problema este ca imi plac ambii.Sau pot sa fiu fana la ambii?

Răspuns Câştigător
| GFantastikBaby a răspuns:

Bine inteles ca poti sa fi fana amandurora, de ce nu? Sunt foarte draguti amandoi. Poti sa fi fana la oricati baieti draguti vrei tu. happy love struck

12 răspunsuri:
| Bubbles_8156 a răspuns:

Justin Biebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrlove struck

| denisacosmina98 a răspuns:

Stai liniştită, normal că poţi să fii fana amândurora.happy

| Larisa7883 a răspuns:

Normal ca poti.

| zizi000 a răspuns:

Ca fana justin bieber e palpitantlaughing Mereu apar barfe despre el si esti ocupata cu asta. E tanar, frumos si merita sa fii fana lui. Desigur ca poti fii fana si adam lambert, numai ca despre el nu prea aud noutati.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Iubbiii_4906 a răspuns:

Lojiq ca poti fi fanu`l la aman2love struck
Dar illlll ador pe Adam Lambertday dreaming
=p~
big hug
fiecare cu gusturile lui:*

| Tasya05 a răspuns:

Normal ca poti fii fana amandurora! Dar sincer mie nu prea imi place de adam lambert. dar fiecare cu gusturile lor! Si eu am incercat sa fiu fana si lui Zac Efron si lui Justin Bieber. Dar nu prea a tinut. adica in fiecare zii incepea sa imi placa mai mult de Bieber decat de Zac. big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:X:X:X:X:X

| Twizzle a răspuns:

Poti sa fii fana la cati vor muschii tai oh go on

| VeVeriţaa a răspuns:

Cine te ţine? Credeam că s-a înfiripat o iubire, chiar două, şi eşti în dilemă mare, dar aşa, liber la fane!

| micutza_8959 a răspuns:

Adaaam Lamberttttt

| SexyGirl_7792 a răspuns:

Sigur ca poti fi fana la aman2 nu exista nici o lege care sa iti interzicalaughingmie imi place mai mult Justin Biber e mai dragut dar fiecare are gusturi proprii

| Didutssaxoxo a răspuns:

Adam Lambert:X:love strucklove strucklove strucklove strucklove struckday dreaming
Apai poti fii fana La ambii smug
Dar =p~ Mie mii se pare " smug Adam Lambert "
Acum fiecare cu gustul lui.
Baftaa:*:*:*