| FoarteTareFrate a întrebat:

#Funda# Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti? (funda celui mai interesant raspuns)

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Bombe.

Lenevesc si mint.Nu cunosc persoane care sa leneveasca si sa minta mai bine decat mine.

5 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Atunci cand vine vorba de DISTRUGEREA SANSELOR CU UN TIP DRAGUT, eu ar trebui sa iau aurul(da, FUCK Germany, eu trebuie sa castig jocurile olimpice laughing ). Faza e ca...eu sunt un copil singur la parinti si deci am crescut in puf, iar in momentul in care vreau sa demonstrez faptul ca nu sunt fitoasa, inrautatesc situatia.Ohh, da, si sunt cea mai buna la rastalmacirea cuvintelor... ceea ce nu e de fapt chiar atat de bine(alarma, tipa extrasensibila).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lenea... nu, cunosc pe cineva la lenes. hmmm ma pricep sa NUsocializez... da cred ca asta fac cel mai bine.

| MaliciousDeath a răspuns:

Sa aman lucrurile.Plus incapabilitatea de a lua o decizie.As putea sa pierd mai bine de o ora incercand sa aleg intre ciocolata cu lapte si ciocolata cu crema de visine.Iar in final probabil as sfarsi prin a nu mai cumpara nimic.

| Sashavalentine a răspuns:

Ma pricep sa joc teatru, sa pacalesc lumea laughing.