| LmS a întrebat:

Salut, Am 15 ani si as vrea sa imi fac un abdomen frumos deocamdata am grasime pe solduri si mi se vad coastele, burta nu prea am, recomandati-mi niste exercitii pe care le pot face acasa pentru a imi face un abdomen frumos happy. multumesc.
F U N D A!

Răspuns Câştigător
| Tiby a răspuns:

Abdomene
Poate nu o sa ma crezi dar eu fac in fiecare zi 300
Si vorbesc foarte serios
Ideea este sa aiba si cine sa te tina de picioare, pentru a le executa corect
Ai putea totusi sa te duci la sala de fitnes. cu 7 lei cat dai acolo (la sala unde ma duc eu asa este o sedinta de 2h, fara instructor, si este foarte moderna) faci si exercitii ca lumea si iti poti lucra si ceilalti muschi

Succes

3 răspunsuri:
| Sicmao a răspuns:

Abdomene, dacă faci 50 pe zi e OK.Aşa am început eu, de la 50 pe urmă creşti numărul.

Răspuns utilizator avertizat
| QAlecsandra a răspuns:

Buna! Uite un site pe care vezi exact exerctiile fara prea multe explicatii. http://dieta.ele.ro/Fitness/Tae-Bo-pentru-un-abdomen-de-vis_--a3348.html Am inceput sa le fac cam de 2 saptamani si nu chiar in fiecare zi.dar sincer se vede o diferenta. Sper sa te ajute. :)