| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Cine ma poate ajuta cu ceva? Joi am calcat stramb si piciorul s-a umflat asa ca sambata mi l-ampus in ghips. Este doar o entorsa si nu e asa grav insa as vrea sa dau ghipsul jos chiar daca a zis doctorul sa-l tin intre 7 si 10 zile. Ma va afecta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu de ce crezi ca a fost pus in ghips? doar asa ca sa te chinuie pe tine? normal ca te va afecta, pe langa perioada mult mai mare de refacere vei forta ligamentele

1 răspuns:
| silentgabyy a răspuns:

Tine ghipsul pe picior ca nu te manaca!