| DeeaRaawr a întrebat:

FUNDA! Cine stie de ce nu pot sa postez un video de pe youtube pe facebook?straight face
Dau like la un video pe youtube, apoi cand vreau sa scriu link-ul acela pe facebook, nu imi apare video. Ramane link-ul.straight face
Pana acum am mai postat video pe facebook tot la fel si a mers.

Mercii.love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa postezi un video de pe Youtube pe Facebook intra la videoclip si sub player da click pe Distribuiti ->apoi click pe Cod de incorporat ->si de aici copiezi scriptul acela (albastru) si il postezi pe Facebook. Vezi foto: http://i.imgur.com/zhsn6.jpg
Bafta!