| afrodita3333 a întrebat:

FUNDAbig grin Hei! Am 1.63 inaltime si 57 de kg.As vrea sa slabesc freo 4-5 kg in 1-2 luni.Imi puteti da si mie niste diete care m-ar putea ajuta, poate chiar diete folosite de voi.
P. S. Fac sport 1h pe zi si imi plac foarte tare dulciurile dim pacate.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Tine minte un lucru:nu te infometa, ca are efect advers adica te vei ingrasa.nu manca d la fastfood,evita prajeli,bauturile carbo,mananca multe fructe,grepfruit'ul arde grasimile si te ajuta sa slabesti, nu sari peste micul dejun, bea cel putin 2l d apa plata pe zi, dulciuri fara zahar exista sau le poti inlocui cu batoane de slabit deoarece contin cacao.e f bine ca faci sport.bafta!

2 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Este o cura de slabire care tine 9 zile.In primele 3 zile trebuie sa mananci doar carne(fara paine,
alcool, sucuri etc...doar carne) Urmatoarele 3 zile trebuie sa mananci doar lactate(laptele nu trebuie sa fie foarte gras) adica lapte,branza,smantana, iaurt, cascaval. Ultimele 3 zile mananca doar fructe si legume.La aceasta cura de slabire poti face si exercitii. Daca uaci eexrcitii vei slabi 4-5-6 kg iar daca faci exercitii vei slabi in jur de 6-7 kg max.Nu uita ca in aceste 9 zile nu trebuie sa mananci altceva decat ce ti-am scris(fara paine, alcool, suc fastfood .etc...Si chiar functioneaza foarte binewinking BAFTAhappy

| BruneTh a răspuns:

Pai matusa mea tine dieta si a zlabit vreo 2 kile intr-o saptamana, poti si mai mult.Iti recomand o salata simpla cu cativa castraveti dar fara otet sau ulei oricum daca e poti pune decat putin de tot o picatura, foarte multe fructe in general mere, si carne de vita la gratar (sa nu pui sare/fara paine) si cam asta e.