| Lowly a întrebat:

Funda! dati-mi va rog un link unde sa gasesc analizat modul in care este abordata o tema (familia/iubirea)din opera lui slavici, mara!

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Pe TPU.ro sut interzise intrebari prin intermediul carora anumiti utilizatori urmaresc sa isi rezolve temele pentru acasa .

| Lowly explică (pentru stanly7):

Mda.acum raspunzi ...intrebarea asta are o luna si ceva... am facut de mult temabig grin(si stiu ca e interzis-dar chiar nu gaseam nimic pe net-asa ca m-am descurcat)