| anonim_4396 a întrebat:

Funda. Deci mor am luat paduchi..naiba o sti de unde.m-am dat cu paranix am dezinfectat toata casa dar peste o saptamana ii vad iar...m-am dat iar cu paranix...ii vad iar peste o saptamana. E adevarat..am parlul mare si n-am de gand sa-l tund. NU POT SCAPA! Ziceti-mi un remediu..cv nu ziceti sa ma dau cu gaz. deci ceva in afara de gaz sa paranix.

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Parasidose tratament si Nitolic sampon care ucide paduchii intr o jumatate de ora. Le gasesti la orice farmacie.

| Cryssy657 a răspuns:

Heii! Stiu cum e, am trecut si eu prin asta...cel mai bine ar fi sa iti vopsesti părul...de la rădăcina desigur deoarece vopseaua omoară păduchii si cat ai vopsea pe rădăcini nici nu poti sa iei păduchi. Noroc!

| anamaria82726 a răspuns (pentru Cryssy657):

Vaiii..doar asa? ..nu vreau sa-mi stric parul de la varsta asta