| HelloWirus a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o rezolvare la aceasta eroare? Mi-am "scris" toate fisierele din calculator pe un DVD si apoi am formatat HDD-ul si am reinstalat Windowsul. Acum cand incerc sa copiez fisierele de pe DVD inapoi pe HDD imi apare aceasta eroare la o multime de fisiere si nu pot sa le copiez complet. Trebuie sa dau Copy de multe ori si sa deselectez fisierele din cauza carora imi da eroare. Sunt foarte multe poze/ melodii/ documente si nu pot sa stau sa le iau pe rand. Cine ma poate ajuta cu aceasta problema, Funda. Daca exista vreun program sau ceva astept sugestii. Multumesc anticipat
http://photobase.ro/di-123N.jpg

8 răspunsuri:
| Anduuu10 a răspuns:

Salut HelloWirus. In primul rand cred ca va trebui sa stai sa dai ok la toate acele erori...in al doilea rand: Daca tot ai schimbat windowsul de ce nu ai pus WINDOWS 7?/ (ultimate este cel mai bun si stabil)
Este normal sa apara erori pe xp, ia-ti 7-le, vista sau 8.

| HelloWirus explică (pentru Anduuu10):

Procesor 2600+ Ram: 1GB. Nu cred ca ruleaza prea bine Win 7

| Anduuu10 a răspuns:

....Nu vad rezolvarea atunci. Scuze, apropo...am pe laptop 1g ram si ruleaza perfect.

| HelloWirus explică (pentru Anduuu10):

Si de cat ai procesorul pe laptop?

| Anduuu10 a răspuns (pentru HelloWirus):

Am pe laptop procesor de 2 GB hertz.