| Dany92837473 a întrebat:

Funda.Intrebare scurta pentru fete:
Cum va plac baietii?
Ma refer și la fizic și la moral.
Nu Spuneti ca "nu ma interesează fizicul" ca nimeni nu cumpara gogoși.

Răspuns Câştigător
| Allison101 a răspuns:

Ca și fizic : cel puțin la fel de înalți ca fata și dacă e puțin mai înalt e și mai bine, nu e neapărat sa aibă nu știu ce mușchi, pot fi atractivi și fără dar dacă au e și mai bine, ar fi minunat sa aibă un corp atletic, asta nu înseamnă neapărat mușchi ci măcar aceea fizionomie specifică.
Ca moral : Gentleman, respectuos cu ceilalți mai ales cu persoanele mai în vârstă și nu numai, sa aibă bun simț, calm, sa nu fie extrem de competitiv cum tind băieții sa fie, drăgăstos.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Sa fie sincer, să mă respecte sa pot sa am încredere în el. Un băiat simplu, liniștit fara prea multe figuri și pretenții pe el. Să mă iubească pentru ceea ce sunt.