| LexuDeea a întrebat:

Baietii...ce fel de fete va plac? Caracterizati-le fizic si psihic. Ca cine va mai intelege.

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sa fie directa si hotarata, iar fizic sa ai grija de corpul ei. Dar nu cred ca ar trebui sa te intereseze parerile baietilor, ci parerea acelui baiatwinking u know what i mean happy

13 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Acelea deștepte,demne și elegante.
Oricum gusturile variază de la băiat la băiat, nu îi poți mulțumi pe toți, nici nu trebuie! Dar ai timp de băieți draga mea, nu-ți bate capul să-i înțelegi că nici ei nu se înțeleg.
Ar fi păcat să-ți pierzi timpul pe ceva atât de neinteresant la vârsta ta fragedă, acum trebuie sa te axezi pe lucruri importante cum ar fi școala.

| RAY a răspuns:

Sincere,din pacate inca n-am de dat de nici una

| h3r a răspuns:

Deja te pregătești pentru când vei fi mare?

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Sa arate asa ca tine draga mea Diabla!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Pff!

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Hai stii ca te iubesc! Lasa id-ul!

| Danysan a răspuns:

Sunt finute, ellegante si dragute-Si ce sa zic fiecare isi alege genu lui -sau ea pe el depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca mine.

Răspuns utilizator avertizat
| nooolimits a răspuns:

Mie imi plac fetele care cand merg la intalnire cu ele nu stau pe facebook si scriu zeci de mii de mesaje iar la fizic imi plac cele 1, 60-1, 70 si sa aiba cam injur de 50-60 kg nu imi plac grasele

| RaduBasket a răspuns:

Ne place ca si voi sa daruiti noua cadouribig grin nu doar noi vouabig grin

| nane2009 a răspuns:

Sa fie hotarata, iar fizic sa arate bine