| anonim_4396 a întrebat:

ce le plac la fete mai mult baietilor.sufletul sau fizicul.

5 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Sincer, nu am inteles daca intrebi fetele ce le atrag la baieti sau daca ii intrebi pe baieti ce ii atrag la fete. dar si baietii si fetele sunt atrasi de fizic, mai nou. Putin le mai pasa lor de suflet.

| Bubbchac a răspuns:

Unilor baietii la fete le atrag urmatoarele lucruri: fundul si sanii. happy La baietii mai,, de treaba,,, le place sufletul si nu trupul. Deci, amebele le place. tongue E vorba de baiat. happy Fiecare cu gusturile lui. laughing Sper ca te'am jautat cat de cat. Bye bye! kiss

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai...mie una. iubesc baieti care se imbraca larg si care stiu sa vorbeasca nu ca unii care nu stiu nici sa respecte o fata. Dupa mine fizicul nu prea conteaza(desi baietii numai la asta se uita) sufletul e p primul loc

| proorocul a răspuns:

Intai sa aiba creier sa nu fie inculta

| anca987 a răspuns:

De obicei fizicul.