| Mihaelaa98 a întrebat:

FUNDA! La Barn Buddy -DEci am caine cainele are mancare am casa peste plante. CUm se poate sa-mi fure din plantatii? de ce imi apare asa? Cum pot face si eu asta >?
PLzzz funda si vot!

Răspuns Câştigător
| st3fan a răspuns:

Apesi pe ele

2 răspunsuri:
| Mihaelaa98 explică:

Nu trebuia sa iti dau funda ca nu mai ajutat cu nimic dar fratemiu tia dato asa ca las-o balta oricum nu raspundea nimeni./...

| xewgdnfn a răspuns:

Ah... uneori chiar daca cainele are mancaretongue poti schimba data de la calculator si astfel, mancarea cainelui dispare big grin si poti furahee hee...asa faceam si eu ca sa fur plantele altoralaughingdar acum nu sh de ce nu mai merge, adica eu una am incercat dar acum nu mai merge. Poate ai tu noroc mai multwinking

sper ca ti-am fost de ajutor. pa:*

succes!hee hee