| LastWord a întrebat:

[Funda neaparat!:o ] de ceva vreme am o problema pe care nu am mai intalnit-o pana acum, e legata de messenger. Nu vad ce scriu eu sau ce imi scrie alta persoana. am incercat tot ce mi se parea posibil si imposibil... si nimic. am instalat alte versiuni.si tot nimic. straight face nu vreau sa cred ca singura solutie ar fi sa-mi reinstalez windows-u rolling eyes...

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate asta e singura solutie...
O zi buna! happy

| Ruxandra1998 a răspuns:

Buna happy
Prima solutie:
Mergi la butonul Start – Click pe Run – tasteaza regsvr32 jscript.dll – dupa care apesi OK
Mergi la butonul Start – Click pe Run – tasteaza regsvr32 vbscript.dll – dupa care apesi OK
A doua solutie:
Apesi Start, click pe Run. In casuta scrii regedit apoi dai Enter. Mergi la HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Microsoft -> Windows -> CurrentVersion -> Internet Settings -> Zones. Click dreapta pe Zones, delete. Inchide. Porneste Mess-ul.
A treia solutie:
Reinstaleaza Windowsul
Sper ca te-am ajutat
Succeswinking

| Sabry_2468 a răspuns:

Ba da eu zc ca reinstalarea windowsului e singura solutie...pentru ca problema asta o am si eu...