| Lubbyboo a întrebat:

Funda please raspuns urgent.Cum fac pozele la dimensiune normala dupa ce le-am luat de pe hi5 si le-am salvat in Paint cu decupare sunt prea mici please funda cel care raspunde bine si primul.Implor ajutor URGENT

Răspuns Câştigător
| Tzupy a răspuns:

Am sa-ti spun eu foarte complex deci 1) descarci photoshop 2) intri pe hi5 pe poqa dorita 3) dai print screen[este un buton dela tastatura happy ) 4) intri in paint 5) dai ctr+v 6) o salvezi 7) intri in photo shop 8) acolo iti va aparea ceva de genu "screen capture" 9) intri pe el 10) iti va aprea o placuta 11) intri in poza pe care ai facut-o cu print 12) placutza de la photoshop care tia aprut pe ecran trebuie sa ramana in permanenta cat ai poza facuta cu paint 13) pe placutza d ela photo scho iti va aparea capture full screen capture window capture region repeat last capture 14) vei apasa pe CAPTURE REGION 15) apoi cu mausul vei hasura poza dorita 16) poza iti va aprea in photoshop 17) o salvezi FUNDA la mine? happy

1 răspuns:
| blabla5532 a răspuns:

Downloadeazati photoscape, deschide poza prin el si ai o optiune o gasesti tu pe acolo [ reduci dimensiunile, de asemenea daca vreii zoom pe o parte anume etc. ]

succes