| bimboii a întrebat:

Va rog ajutor! Telefonul meu e cu bateriaa goala. Adica am pierdu incarcatorul si am nevoie URGENT.Cum incarc bateriaa? Adica nu pot sa o incarc in alte situatii? Adica nu stiu orike metodee,! Please ajutor. fundita celui ce ma ajutaa :X Please:*

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Stiu o metoda de la tatal meu ai nevoie de un incarcator oare care daca are "capul" adica mufa taiata numa cablurile iei 2 fire de la el si unesti + cu - sunt 3 parti tu unesti prima cu ultimahappy si il ti manual catva timphappy

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ce telefon ai ?

| bimboii explică (pentru Arthur):

Telit.O firma mai ciudata laughing Dar e un rahat de telefon dar imi trebuie neaparat baterie si nici cablu USB nu am la eloh go on

| Arthur a răspuns:

Măcar ai văzut ce tip de mufă are la încărcător? Dacă ai tipul de mufă poţi cupla orice tip de încărcător telefonic respectând bineînţeles polaritatea.

| DeEa_5512 a răspuns:

Daca ai cablu USB baga-l in calculator si conecteaza telefonul...se incarca de la calculatorwinking sau daca altcineva din casa are telefon la cere se potriveste si bateria ta incarca bateria q ajutorul acelui telefon... sper ca te-am ajutat:*funda plz?

| Shooter a răspuns:

Incarc-o la bicicleta... daca ai Dinam/

| mircea15boy a răspuns:

Poti sa iti incarci bateri cu un aparat, ai mic cam la dimensiunile unui telefon si are doua lite cu care incarca si il introduci in priza ca incarcatorul.winking