| stefanfrro a întrebat:

*FUNDA*
Salut, de un an ma gandesc sa imi fac o circumcizie, problema este ca sunt minor si eu cum sunt timid si nu vorbesc niciodata de asta cu parintii pai imi este greu.Cineva ar putea sa imi zica cum as putea sa vorbesc despre asta?
Mersi.
Va rog sa nu faceti glume sau sa ziceti ca circumcizia e rea, ca o sa regreti etc., e corpul meu si e alegerea mea daca de un an vreau sa fac asta inseamna ca sunt decis.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Pai vorbeste cu tatal tau si explica-i motivele tale. Nu e un subject comod dar trebuie sa ai accordul parintilor daca esti minor si el ar putea sa inteleaga mai bine decat mama ta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si totusi de ce vrei sa te mutilezi?

| Donsavas a răspuns:

Vorbeste cu medicul tau de familie, esti destul de mare! Va vorbi acesta cu părinții tăi