| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU! Cunosc un baiat de 1 an si pot spune ca ne intelegem f bine.Se obs. intre noi acea "chimie". In tot acest an am vb cu el ff multe si m`am atasat super mult d el.Este cu 4 ani mai mare decat mine, dar nu imi pasa.Eu il plac si cred ca si el ma place pentru. ca de fiecare data cand ma vede parca se schimba. E numai cu ochii dupa mine, desi e langa prietena lui.Intr`o seara, desi are iubita, am fost cu el in oras si a inceput sa ma mangaie, si la un moment dat a vrut sa ma sarute, dar l`am refuzat pentru. ca stiam ca este intr-o relatie. Este adv ca el, inainte de a fi cu acea pers. m`a intrebat de 3 ori daca vreau sa fiu cu el, dar l`am refuzat pentru ca am crezut ca nu il cunosc indeaujns si pentru ca este foarte orgolios si incapatanat si eu la fel si stiam ca nu va merge relatia.Si nu vroiam sa ma cert cu el pentru. ca tineam la el ff mult si inca tin. Mereu imi da sms si ma intreaba daca il mai iubesc. Astazi l`am vazut si am trecut pe langa el fara sa il salut.Si am vazut ca dintr`o data s`a suparat cand a vazut ca nu il bag in seama, dar nici el nu mi-ar fi zis nimic.Am vrut sa vad doar daca eu nu il bag in seama el ce face?! Ma saluta?! Sau se face ca nu observa?! Si s`a facut ca nu obs desi eu am vazut ca era trist pentru ca in momentul in care m`am dus la el s`a inveselit.Nu stiu ce sa fac. Il plac ff mult si tin la el.Si cand il vad cu fata aia nu stiu ce imi vine sa fac.Si eu vad ca nici lui nu ii place de ea.pentru ca mereu se uita la mine cand e cu ea de mana si mereu imi spune ca tine la mine.Cred ca s`ar desparti de prietena lui pentru. mine, dar nu vreau sa ii fac rau. Este destul de complicat.Sunt poate o proasta ca nu l`am bagat in seama. Dar nu stiu ce sa mai fac.Credeti ca am gresit ca nu m`am combinat cu el? Credeti ca ma place cu adevarat? straight face mersi.

Răspuns Câştigător
| Wwwhatever a răspuns:

Neah, daca se da la tine in timp ce e impreuna cu alta inseamna ca si daca ai fost cu el poate ti-ar fi facut aceeasi faza cu alta fata. Si nu cred ca te place cu adevarat ci poate vroia o aventura sau 'something fresh' lol. Daca te-ar fi placut cu adevarat ar fi fost mult mai cald, mai onest, mai iubitor. Gesturile descrise de tine mi se par doar smechere.