| Maria_9478 a întrebat:

Funda TPU big grin

Sa incepem sigh PROBLEMA PRINCIPALA :nu am cu cine sa ies in oras, in parcuri etc straight face

eu stau la casa si nu am foarte multi prieteni pe aici straight face.
sunt prietena cu 5 fete de pe peste o strada...
dar cand e de iesit in oras, prin parcuri gasesc nu stiu ce scuze straight face...
cei mai multi colegi stau departe de mine si nu sunt genul de copii care sa se plimbe yawn.
m-am saturat de casa ca de mere acre straight face
help sad

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Gaseste-ti un iubit sau o noua prietena, dar poate prietenele tale chiar au niste scuze ...In cel mai rau caz ar fi sa te minta.Atunci nu le mai poti numi prietene. Eu cred ca un iubit iti este cel mai potrivit daca ai 14-17 ani...Atata timp cat ele sunt "ocupate" tu cauta-ti noi prieteni sau o alta gasca care cu adevarat iti vor fi prieteni. Sper ca te-am ajutat si sper sa ajungi la o discutie.

Daca vrei sa iesi acum iesi cu un coleg pe care il placi (daca placi pe cineva ) si incearca sa ai vreo relatie de prietenie pana la iubire. Sper ca te-am ajutat dar daca vrei sa nu ai un iubit e paaaacat.Pup

Sper sa-mi dai funda