| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!

trebuie sa fac un cadou de craciun unei fete de 22 de ani si nu stiu ce. m-am gandit la o carte. da nu stiu ce fel. dati-va cu parerea...cv cadouri, cv carti?

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pi era bine daca o si descriai un pic, adica daca ei ii place sa citeasca trebuia sa o intrebi ce fel de carti citeste. Daca nu prea sti multe despre ea, atunci ii poti lua ceva semnificativ de craciun se gasesc multe obiecte interesante.Sa daca ai vazut-o ca ii plac bijuterile, iai putea lua ceva in genu ei.De obicei presupun carti de genul:romantice, dramatice sau psihologice.

| cosmyna1 a răspuns:

Mi-e ca fata mi-ar placea sa primesc un parfum si oriarei fete i-ar placea unul de calitate
Apoi ai putea sa ii iei un medalion, un lant, o bratara, (nu un inel, ai grija!) de agint dar daca iti permite bugetul placut cu aur alb sau din aur alb. Nu te incurca cu aurul galben! Nu e rafinat si nici atat de elegant. Mai bine argint decat aur galben