| LaurikusDiDi a întrebat:

FUNDA! Trebuie sa fac un proiect despre cauciucul natural si cel sintetic. Am nevoie de lucruri de genu : Stiati ca... (cauciucul...). URGENT va rog dau fundita la cele mai complexe raspunsuri dar si voturi bineinteles. Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| bebyka_5746 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Cauciuc uite incearca si tu sa improvizezi din ce scrie acolo zici si tu stiati ca...cauciucul vezi si tu sper ca ti-am fost de folos fundita