| treipuncte a întrebat:

Funda+Vot ca stiu ca toti vreti. Deci am si o intrebare. Am un prieten in clasa a 10a are 16 ani. Eram cu el prin oras, si i-a bagat o fata mana in fata, si l-o salutat. El o intrebato de unde il cunoaste, si i-a spus de unde. Ea este in clasa a 6a. Peste cateva minute, ea era tot in spatele lui, si se uita la el. Ii facea cu ochiu; )), si el cand a trecut pe langa el, s-a impins oleaca in eahee hee si ea ce nu iti ajunge strada. voi ce ziceti le-ar sta bine impreuna? Eu cred ca ea e prea mica pentru el. Oare il place? voi ce ziceti, nu stiu ce sa ii spun. Funda+vot daca asta va incalzestehee hee

1 răspuns:
| shim a răspuns:

La drept vorbind,si mii mi se pare ca ea e prea mica,se comporta ca un copil de la gradinita(cu salutatul,si privitul), insa dupa cele relatate de tine nici el n-a fost chiar atit de indiferent, se vede ca are o slabiciune fata de ea.Pe de alta parte, ar putea incerca, poate in general fata e buna si merita sa fie fericita(parerea mea)