| Kushina a întrebat:

Pentru fani Naruto shippuden! am cateva intrebari in legatura cu serialul si as vrea sa mile clarific ^_^ :
1)ce inseamna shippuden si achipuden?
2) de ce o omoara Kakashi pe Rin?
3)oare Minato va fi reanimat si se va lupta cu Naruto?
4)de ce credeti ca Sakura nu il poate iubi pe Naruto, sau Naruto pe Hinata?
multumesc anticipat, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| papyterier a răspuns:

1) Shippuden inseamna legenda, sau cronicile uraganului ceva de genul thinking
2)A fost fortat
3) Asta nu cred, Minato il ajuta pe Naruto chiar si la sfarsitul seriei ( episoade video) nu cred ca se va intampla asta.
4) Sakura ii marturiseste dragostea lui Naruto dar Naruto (confuz) nu o crede, dar nu e vina lui e ceva gen pana acum 5 minute il iubea pe Sasuke si ii cerea lui Naruto sa il aduca inapoi ( ca stii el pleaca din sat ), si Naruto nu o va iubi pe Hinata deoarece o iubeste pe Sakura si nu vrea sa renunte la ea si nici Sakura la el desi nu il considera chiar un iubit (frate / cel mai bun prieten) dar totusi eu cred ca la final Naruto o sa ajunga cu Sakura, si chiar daca Hinata incearca mereu Naruto are ochi doar pentru Sakura happy ( inca nu s-a terminat Naruto Shippuden continua seria manga si se termina de abia la anul' )
5) Data viitoare sa pui categoria corecta la intrebare ca asa nu iti va raspunde nimeni pentru ca nimeni nu cauta la categoria asta intrebari din anime ) deci categoria corecta este Benzi desenate unde toti iti raspund la intrebari de acest gen.
Sper ca te-am ajutat ^_^

| Kushina explică (pentru papyterier):

Mersi, si la faza cu categoria: am apasat din greseala pe categoria gresitawinking

| papyterier a răspuns (pentru Kushina):

Ah ok big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto o va iubi pe Hinata și se vor căsători și vor avea 2 copii