| Aidutz a întrebat:

Funda+voturihappyBuna! Am si eu o intrebare.Am 14 ani si de 2 luni ma "mananca"in acea zona si cand urinez ma ustura.Nu am avut contacte sexuale, Doamne Fereste mai ales de la aceasta varsta.Mentionam asta pentru ca am gasit intr-o carte la acest subiect, semne de avertizare:mancarimi in zona genitala, senzatie de arsura in timpul urinarii.Ma spal in fiecare zi, sa nu credeti altcevalaughingVa rog sa-mi spuneti si mie ce este.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ketanal a răspuns:

E foarte probabil sa fie vorba despre o cistita. Un control la ginecolog nu ar strca.
Mai multe despre cistita, poti afla aici http://sanatate.ele.ro/......a4237.html