| Iyoana a întrebat:

Funda! :*Vreau niste nume de pagini ORIGINALE pentru Facebook. Stiu ca o sa ma intrebati ce fel de pagini..Pai: pentru statusuri, haine, povesti, jocuri, etc.

7 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Curcubeu în alb - negru, Povești pentru adolescenți, Adolescenții și viața lor, Cred în noi., Ador să fiu copil, Anotimpurile copilăriei, Copilărie fără sfârșit, Romanul fără sfârșit. Cam atât mi-a venit în minte pe moment.

Răspuns utilizator avertizat
| Laviniargint96 a răspuns:

Totul despre fete(adolescenti), Povesti fara anotimp, Visele sunt departe de noi.

| WildS0ul a răspuns:

CrazyWorld, BlackOrWhite, Never Stop Dreaming, Young and Wild, Cruel Life, ReadyOrNot... nu stiu rolling on the floor fii creativa. sper ca te-am ajutat big grin

| BibuYoana a răspuns:

Scufita verde, Apa dulce, Caietul meu, TPU si Upt, Mazgalituri pe inima mea, Ce vrei?, Pentru tine orice si nimic, You are...a cat!, Carti de joc, Mataaa lui, Caut intrebari fara raspuns, Pur si simplu o pagina, Cum te cheama?, I love, you love, all people love!, Punctele tale, fluturii mei!, Nu glumi ca te fac fundita, Tu esti oracolul meu!, Ma simt biini di tat alaturi de tine!

Sper sa primesc funda...
Poti sa le mai pui tu semne etc : :X happy♥ ~

| Albertisimo12 a răspuns:

Vad Sudete si aud culori, NeXt-BoY, xtraordinar etc

| Georgiana_Georgi_1987 a răspuns:

Baby? Ce vrei?
O doza de iubire.
O iubire simpla...
O iubire complicata...
Dragoste fara sfarsit...
Baby, te ador.
Sunt doar a ta...
O viata se traieste cat 2...

Etc.
FUNDA?